Hakkımızda

VİNO KADİFE mobilya ve tekstil endüstrisinin en önemli temel gereksinimlerinden özel bir ürün olan KADİFE kumaş üretimi amacıyla 2007 yılında tekstilin başkenti BURSA da kurulmuştur. Ancak kurucularının sektördeki 25 yıllık birikimi KADİFE ile kesişerek VİNO doğmuştur.

Bursa’daki yerleşik tesislerinde armür ve jakar tezgâhları ile hizmet vermektedir. Uzmanlık alanı özellikle hakiki KADİFE kumaş üretimidir. Üretim (dokuma, boyama, bitim) ve AR-GE departmanı tecrübeli uzman personeli ile yönetilmektedir. Üretim kapasitesi aylık 80.000 metredir.

VİNO KADİFE her türlü elyaftan Kadife üretme yeteneğine sahiptir. İç ve dış piyasadaki trendler ve müşterilerin değerli talepleri çerçevesinde ürün gamını yeni desenler, yeni renkler ile zenginleştirmektedir. Kalite kontrol ve test laboratuarlarında ürünler standart testlerinden geçirilmektedir. Ayrıca döşeme ve perde konusunda müşterilerinin özel isteklerini ( güç tutuşurluk, kir itici, su, yağ itici, anti bakteriyel apre v.b.) yerine getirmektedir.

VİNO KADİFE daima en iyiyi, en yeniyi ön gören vizyonu ile sadece özgün tasarımlarıyla müşterilerini dünyanın en seçkin fuarlarında buluşturmaya devam edecektir.

VİNO KADİFE değerli müşterilerinin ve Web sayfası ziyaretçilerinin öneri ve görüşlerine her zaman açıktır. Müşterilerinin çözüm ortağı olmak VİNO KADİFE ’ yi mutlu kılacaktır.

 

 

 

 

Binamiz


.

Kalite Politikamız

Firmamız; Sektörümüzde yaptığımız tüm hizmetlerimizde teknik ve eğitimli personelimiz ile müşteri memnuniyetini, kalitemizi ön planda tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde türkiye ve dünyanın öncü kuruluşları arasında olmayı amaç edindik.
Firmamız, verimli ve etkin iş anlayışıyla başarısına başarı katmaya ve büyümeye devam ederek sektörde hakettiği yere ulaşacaktır.